Lidhje

Hoti: Pres një datë të shpejtë për takimin Kosovë - Serbi në Shtëpinë e Bardhë


Hoti: Pres një datë të shpejtë për takimin Kosovë - Serbi në Shtëpinë e Bardhë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, tha të shtunën në Prishtinë se pret caktimin e shpejtë të një date për një takim ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Shtëpinë e Bardhë.

XS
SM
MD
LG