Lidhje

Votimi i emigrantëve shqiptarë - shpresë dhe mosbesim


Votimi i emigrantëve shqiptarë - shpresë dhe mosbesim
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Diskutimet e fundit politike në Tiranë po mundësojnë për herë të parë pjesëmarrjen e emigrantëve shqiptarë në proceset zgjedhore të Shqipërisë. Megjithatë mosbesimi është ende i madh nga pikëpamja politike, po aq sa edhe paqartësia nga ana teknike.

XS
SM
MD
LG