Lidhje

Qeveria e Kosovës përgatitet për bisedimet me Serbinë


Qeveria e Kosovës përgatitet për bisedimet me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Qeveria e Kosovës tha të mërkurën se po bën përgatitjet për të vazhduar bisedimet me Serbinë, me gjithë situatën e krijuar në vend pas publikimit të njoftimit të Prokurorisë së Posaçme më seli në Hagë mbi akuzat ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të Partisë Demokratike Kadri Veseli.

XS
SM
MD
LG