Lidhje

Reforma zgjedhore, analistët: Nuk zgjidh financimin kriminal dhe administrimin e votës


Reforma zgjedhore, analistët: Nuk zgjidh financimin kriminal dhe administrimin e votës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Reforma zgjedhore në Shqipëri për të cilën palët politike së fundi arritën një marrëveshje, shihet nga ekspertët si përpjekje për arnime që nuk i jep zgjidhje problemeve të vjetra, si financimit kriminal në fushatë, shitblerjes apo administrimit të votës.

XS
SM
MD
LG