Lidhje

Festimet e 4 Korrikut në Kosovë


Festimet e 4 Korrikut në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Në Kosovë po shënohet me veprimtari të ndryshme dita e pavarësisë së Amerikës. Udhëheqësit politikë të vendit uruan popullin dhe qeverinë amerikane duke vlerësuar si të pazëvendësueshëm rolin e Shteteve të Bashkuara në historinë më të re të Kosovës.

XS
SM
MD
LG