Lidhje

Kosovë, 8 të vdekur nga COVID-19


Kosovë, 8 të vdekur nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Në Kosovë të shtunën u raportua vdekja e 8 personave nga COVID-19, numri më i lartë i të vdekurve brenda një dite që nga shfaqja e pandemisë. Të dielën u njoftua jozyrtarisht për viktima të reja, ndërsa policia dhe prokuroria u panë në Klinikën Infektive ku trajtohen rastet me koronavirus.

XS
SM
MD
LG