Lidhje

Tiranë, memorial kushtuar Holokaustit


Tiranë, memorial kushtuar Holokaustit
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Në Tiranë, u inaugurua të enjten një memorial kushtuar Holokaustit dhe mbrojtjes që shqiptarët u dhanë hebrenjve gjatë luftës së dytë botërore.

XS
SM
MD
LG