Lidhje

Protestë kundër akuzave ndaj presidentit të Kosovës


Protestë kundër akuzave ndaj presidentit të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Protesta në sheshin kryesor të Prishtinës, dhe në qytete tjera të Kosovës kundër akuzave të pakonfirmuara të Prokurorisë së Posaçme për krime të luftës dhe të pas luftës, ndaj presidentit, Hashim Thaçi dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Kadri Veseli.

XS
SM
MD
LG