Lidhje

Tiranë: Rindizen polemikat pozitë - opozitë mbi reformën zgjedhore


Tiranë: Rindizen polemikat pozitë - opozitë mbi reformën zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Kryetari i Partisë Socialiste dhe kryeministri Edi Rama deklaroi sot se shumica miratoi në parim kërkesën për ndryshime kushtetuese nga deputetë të opozitës në parlament, ndërsa i qëndron plotësisht marrëveshjes së 5 qershorit me opozitës jashtë parlamentit.

XS
SM
MD
LG