Lidhje

Intervistë me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela


Intervistë me kryetarin e Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:35 0:00

Në Maqedoninë e Veriut, kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se shqiptarët në këtë vend kanë nevojë për ndryshim dhe se padrejtësitë e diskriminimi kundër tyre duhet të marrin fund.

XS
SM
MD
LG