Lidhje

Shitjet me pakicë nën presionin e pandemisë


Shitjet me pakicë nën presionin e pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Kur filloi pandemia, shumë dyqane me pakicë u detyruan të mbyllen për të ndihmuar në frenimin e virusit. Disa prej tyre kanë bërë tashmë kërkesë për falimentim. Të tjerët kanë filluar të rihapen dhe përpiqen të ofrojnë një përvojë të mirë për blerësit, madje edhe gjatë pandemisë.

XS
SM
MD
LG