Lidhje

Kosovë, mundësitë e një marrëveshjeje me Serbinë


Kosovë, mundësitë e një marrëveshjeje me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

Analistët thonë se mungesa e një konsensusi ndërmjet partive politike dhe pafuqia e kryeministrit rrezikon arritjen e një marrëveshje përfundimtare me Serbinë.

XS
SM
MD
LG