Lidhje

Bruksel, të enjten bisedime në nivel ekspertësh Kosovë-Serbi


Bruksel, të enjten bisedime në nivel ekspertësh Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Bisedimet pritet të përqëndrohen tek çështja e personave të zhdukur gjatë luftës në Kosovë, të zhvendosurit dhe bashkëpunimi ekonomik.

XS
SM
MD
LG