Lidhje

Shqipëri, lëvizje në mbrojtje të fëmijëve nga abuzimi seksual


Shqipëri, lëvizje në mbrojtje të fëmijëve nga abuzimi seksual
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Tiranë, u themelua Lëvizja “NE JEMI 1 - Së bashku Kundër Dhunës Seksuale ndaj Fëmijëve” që bashkoi OJQ, Presidentin Meta dhe grupe për të drejtat e njeriut.

XS
SM
MD
LG