Lidhje

Pandemia ndryshon raportin e qytetarëve me shërbimet publike


Pandemia ndryshon raportin e qytetarëve me shërbimet publike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Zyrtarët në Gjirokastër thonë se pandemia po ndryshon marëdhënien e qyetarëve me shërbimet publike dhe ka një shtim të kërkesave për shërbimet në internet.

XS
SM
MD
LG