Lidhje

Debate të ndezura në Uashington për sigurinë e zgjedhjeve


Debate të ndezura në Uashington për sigurinë e zgjedhjeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:07 0:00

Presidenti Donald Trump tha të enjten se votimi me postë mund të çojë në manipulimin e zgjedhjeve dhe vonimin e nxjerrjes së rezultatit. Të enjten Presidenti tërhoqi sugjerimin që kishte bërë disa orë më parë për shtyrjen e zgjedhjeve.

XS
SM
MD
LG