Lidhje

Shqipëri: Festimet dhe mesazhet e Kurban Bajramit


Shqipëri: Festimet dhe mesazhet e Kurban Bajramit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Besimtarët muslimanë nisën sot festimet e Kurban Bajramit, nën masa të shtuara mbrojtëse ndaj koronavirusit.Ceremonitë kryesore u mbajtën në xhaminë e Kokonozëve, ku foli edhe kryetari i Komunitetit Musliman Shqiptar, Bujar Spahiu.

XS
SM
MD
LG