Lidhje

Shqipëri, ndërsa shifrat e pandemisë rriten, kujdesi i qytetarëve ndaj Covid-19 zbehet


Shqipëri, ndërsa shifrat e pandemisë rriten, kujdesi i qytetarëve ndaj Covid-19 zbehet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Në Shqipëri vazhdon të përhapet me shpejtësi epidemia COVID 19. Përditë shënohen disa vdekje dhe disa dhjetëra të infektuar të rinj. Por, studiuesit e shoqërisë shqiptare vërejnë se sa më shumë shtohen viktimat, aq më tej pakësohen masat mbrojtëse të qytetarëve ndaj korona-virusit.

XS
SM
MD
LG