Lidhje

Si do të duken zyrat pas pandemisë së koronavirusit?


Si do të duken zyrat pas pandemisë së koronavirusit?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Diagramet informuese, kontrollet e temperaturës në hyrje, llambat infra të kuqe dhe ashensorët që aktivizohen me aplikacione celularësh, hapësirat e zyrave pas pandemisë së koronavirusit do të ndryshojnë në mënyrë dramatike, thonë ekspertët. Ndërsa shumica e zyrave në Shtetet e Bashkuara vazhdojnë të jenë bosh pasi njerëzit vazhdojnë të punojnë nga shtëpia, arkitektët janë të zënë me punën e krijimit të standardeve të reja të zyrave.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG