Lidhje

Sfida e Joe Biden-it, ruajtja e ritmit


Sfida e Joe Biden-it, ruajtja e ritmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Kandidati demokrat për president Joe Biden kryeson në anketime ndaj Presidentit Donald Trump. Megjithatë atij i duhet të mobilizojë dhe të bashkojë krahun progresiv të partisë së tij, ndërkohë që duhet të ngjallë interesin e elektoratit më të gjerë për të fituar zgjedhjet presidenciale të nëntorit.

XS
SM
MD
LG