Lidhje

Arsimtarët në Nju Jork kundër kthimit të mësimit në klasa


Arsimtarët në Nju Jork kundër kthimit të mësimit në klasa
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Në fillim të gushtit, mijëra prindër, arsimtarë, nxënës dhe pjestarë të komunitetit mbushën rrugët në mbi 25 shtete amerikane për të bërë thirrje për siguri për rikthimin në shkollë të studentëve.

XS
SM
MD
LG