Lidhje

Presidenti Trump, masa ekzekutive për të prekurit nga pandemia


Presidenti Trump, masa ekzekutive për të prekurit nga pandemia
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Presidenti Donald Trump ndërmori të shtunën hapa për të shtyrë pagimin e taksave për miliona amerikanë dhe për të zgjatur në kohë programin tashmë të skaduar të përfitimeve për papunësinë, pas dështimit të negociatave me Kongresin.

XS
SM
MD
LG