Lidhje

Si të ulim stresin gjatë pandemisë


Si të ulim stresin gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Ndërkohë që vazhdon pandemia e COVID-19, izolimi i detyrueshëm, distancimi fizik dhe problemet e tjera janë duke lënë pasojat e tyre tek niveli i stresit. Zëri i Amerikës ofron këshillat nga një terapiste e shëndetit mendor në kryeqytetin amerikan.

XS
SM
MD
LG