Lidhje

Kosovë, spitalet të mbingarkuar nga të prekurit me COVID-19


Kosovë, spitalet të mbingarkuar nga të prekurit me COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Autoritetet e shërbimit spitalor në Kosovë thonë se një numër i lartë i atyre që dalin pozitiv me COVID kërkojnë trajtim në spitale dhe kjo po shtynë ata që të mendojnë forma të ndryshme të zgjerimit të kapaciteteve

XS
SM
MD
LG