Lidhje

Shqipëri, COVID sjell konfuzion social e ekonomik


Shqipëri, COVID sjell konfuzion social e ekonomik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Në Shqipëri, pandemia Covid-19 ka shkaktuar një konfuzion të përgjithshëm social dhe ekonomik. Janë mbi 200 të vdekur dhe mbi 6 mijë e 500 të infektuar nga koronavirusi.

XS
SM
MD
LG