Lidhje

Pandemia, njerëzit lëvizin nga qyteti drejt zonave rurale


Pandemia, njerëzit lëvizin nga qyteti drejt zonave rurale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Në Shqipëri, pandemia po e ndryshon jetën e njerëzve duke nxitur prirjen e tyre të lëvizin nga zonat urbane drejt atyre rurale. Një numër fermash dhe restorantesh të vogla po gjallërojnë aktivitetin në rrethinat e Gjirokastrës duke plotësuar këtë interes.

XS
SM
MD
LG