Lidhje

Shqipëri, spitalet të mbingarkuar me pacientë të Covid-19


Shqipëri, spitalet të mbingarkuar me pacientë të Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Në Shqipëri, pandemia Covid-19 vazhdon të përhapet në të gjitha moshat dhe krahinat. Tirana është qyteti më i prekur nga virusi për shkak të numrit të madh të banorëve.

XS
SM
MD
LG