Lidhje

Radhë të gjata në kufirin Shqipëri-Greqi


Radhë të gjata në kufirin Shqipëri-Greqi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Radhët erdhën pas njoftimit të qeverisë greke për të kufizuar nga e diela lëvizjen, me deri në 750 persona në ditë në këtë pikë kufitare dhe kryerjen e detyruar të kontrollit për COVID 19

XS
SM
MD
LG