Lidhje

Rëndohet situata në kufirin shqiptaro-grek


Rëndohet situata në kufirin shqiptaro-grek
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Radhë kilometrike janë shtuar në kufirin shqiptaro-grek duke thelluar krizën e lëvizjes së mjeteve dhe njerëzve drejt Greqisë. Disa qindra emigrantë shqiptarë e kaluan natën në kufi.

XS
SM
MD
LG