Lidhje

Shkodër, a po shpërfillen masat mbrojtëse nga COVID-19


Shkodër, a po shpërfillen masat mbrojtëse nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Në Shqipëri, të dhënat e Ministrisë së Shëndetësisë flasin për një rritje të numrit të infektuarve me COVID-19 si dhe përhapjen e tij edhe në moshat e reja.

XS
SM
MD
LG