Lidhje

Koalicioni shqiptar “Bashkë nji za” në zgjedhjet parlamentare në Mal të Zi


Intervistë me z. Fatmir Gjeka, Lista e Koalicionit Shqiptar “Bashkë nji za"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Mal të Zi, bartësi i Listës së Koalicionit Shqiptar “Bashkë nji za”, Fatmir Gjeka, thotë për Zërin e Amerikës se faktorizimi i shqiptarëve ndihmon në realizimin e të drejtave dhe lirive të tyre në vend. Në një intervistë me Zërin e Amerikës, ai thotë se kërkesat e shqiptarëve do të jenë demokratike dhe në harmoni të plotë me proceset e integrimit evropian të Malit të Zi.

Intervistë me z. Fatmir Gjeka, Lista e Koalicionit Shqiptar “Bashkë nji za"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG