Lidhje

Selimi: SHBA duhet të ketë rol udhëheqës në bisedime


Selimi: SHBA duhet të ketë rol udhëheqës në bisedime
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:33 0:00

Gjatë një interviste për Zërin e Amerikës, zoti Selimi tha gjithashtu se publikimi i njoftimit mbi akuzat ndaj zotit Thaçi dhe zotit Veseli ishte vendim politik

XS
SM
MD
LG