Lidhje

Pandemia përmes syrit të fotografeve Rozafa Shpuza dhe Orestia Kapedani


Pandemia përmes syrit të fotografeve Rozafa Shpuza dhe Orestia Kapedani
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Pandemia COVID-19 po ndikon çdo ditë e më shumë në jetën dhe sjelljen e përditëshme të miliona njerëzve. Zëri i Amerikës, bidesoi me fotografet Rozafa Shpuza dhe Orestia Kapedani, të cilat përmes fotografive të tyre vazhdojnë të pasqyrojnë këtë situatë të pazakontë të krijuar nga pandemia

XS
SM
MD
LG