Lidhje

Mbështetës të rinj të Presidentit Trump në Kuvendin e Republikanëve


Mbështetës të rinj të Presidentit Trump në Kuvendin e Republikanëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Partia Republikane shpreson t’i hapë rrugën fitores së Presidentit Trump, duke entuziazmuar bazën dhe duke tërhequr të pavendosurit. Korrespondentja e Zërit të Amerikës, Carolyn Presutti bisedoi me disa votues që nuk e mbështetën Presidentin Trump në vitin 2016, por do ta mbështesin këtë vit.

XS
SM
MD
LG