Lidhje

Mike Pence pranon emërimin si kandidat republikan për nënpresident


Mike Pence pranon emërimin si kandidat republikan për nënpresident
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Të mërkurën, Nënpresidenti Mike Pence pranoi emërimin për një mandat të dytë në detyrë në ditën e tretë të Kuvendit republikan. Në një klimë protestash në shumë qytete amerikane, zoti Pence ofroi një mesazh optimist dhe një paralajmërim për kundërshtarët demokratë.

XS
SM
MD
LG