Lidhje

Ligji dhe rendi në fjalimet e kuvendit republikan


Ligji dhe rendi në fjalimet e kuvendit republikan
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Fushata për rizgjedhje e Presidentit Trump e ka bërë "ligjin dhe rendin" temë qendrore të Kuvendit Kombëtar Republikan, duke e përqendruar vëmendjen tek incidentet e dhunës dhe vandalizmit që kanë shoqëruar protestat e gjera për drejtësi racore.

XS
SM
MD
LG