Lidhje

Kosovë, autoritetet deklarojnë përmirësim të situatës së COVID-it


Autoritetet në Kosovë thanë sot se situata e krijuar nga koronavirusi ditët e fundit ka filluar të përmirësohet dhe se numri i të infektuarve ka rënë. Ata thonë se janë bërë përgatitjet për sezonin e vjeshtës dhe dimrit si periudha më e vështirë për shkak të përhapjes së viruseve sezonale.

Kosovë, Autoritetet vërejnë përmirësim të situatës së COVID-it
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG