Lidhje

Filmi “Black is King” nga Beyonce mirëpritet në Afrik


Filmi “Black is King” nga Beyonce mirëpritet në Afrik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Filmi muzikor i këngëtares Beyonce, “Black is King”, po fiton mbështetës dhe kritikë globale për portretizimin e kulturës afrikane.

XS
SM
MD
LG