Lidhje

Nju Jorku hap muzeumet


Nju Jorku hap muzeumet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Pas gati gjashtë muajsh mbyllje dhe izolimi të rreptë, muzeumet e qytetit të Nju Jorkut më në fund po rihapen. Ndër të tjera, Muzeu Metropolitan i Artit, MoMA dhe Muzeu Whitney po mirëpresin vizitorët përsëri, por me disa kufizime të lidhura me koronavirusin.

XS
SM
MD
LG