Lidhje

Shqipëria përgatitet të hapë shkollat, prindërit dhe veprimtarët të shqetësuar


Shqipëria përgatitet të hapë shkollat, prindërit dhe veprimtarët të shqetësuar
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:29 0:00

Në Shqipëri, shoqëria civile vazhdon të shprehë shqetësim mbi rrezikshmërinë e lartë të koronavirusit në sistemin arsimor.

XS
SM
MD
LG