Lidhje

Tsikahnouskaya: Bjellorusia në një pikë pa kthim


Tsikahnouskaya: Bjellorusia në një pikë pa kthim
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Udhëheqësja e opozitës bjelloruse, Sviatlana Tsikhanouskaya tha të mërkurën se protestat në vendin e saj nuk do të fashiteshin dhe se nuk ka më kthim pas.

XS
SM
MD
LG