Lidhje

Ligjvënësit, thirrje presidentit Trump për të hetuar helmimin e Navalnit


Ligjvënësit, thirrje presidentit Trump për të hetuar helmimin e Navalnit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Gjithashtu ka thirrje në rritje për sanksione ndëshkuese ndaj Presidentit rus Vladimir Putin dhe qeverisë së tij.

XS
SM
MD
LG