Lidhje

Tiranë: Rikthehen debatet për paketën anti-shpifje


Tiranë: Rikthehen debatet për paketën anti-shpifje
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

Në Tiranë, parlamenti ka futur në programin e punës ndryshimet në ligjin për mediat audio-vizive. Ato janë pjesë e të ashtuquajturës paketa antishpifje, e cila u kritikua me vendosmëri nga organizatat shqiptare dhe ndërkombëtare të shtypit.

XS
SM
MD
LG