Lidhje

Mot ekstrem me zjarre dhe përmbytje


Mot ekstrem me zjarre dhe përmbytje
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:46 0:00

Shumë gjëra po ndodhin në planetin tonë. Zjarret në Kaliforni i kanë kthyer qiejt në ngjyrë portokalli. Përmbytjet në Senegal dhe Sudan i kanë shqetësuar fermerët për të ardhmen. Zjarret shpërthyen në portin e Bejrutit, pas shpërthimit masiv të një muaji më parë.

XS
SM
MD
LG