Lidhje

Tiranë: Nis viti i ri shkollor mes rreziqeve të pandemisë


Tiranë: Nis viti i ri shkollor mes rreziqeve të pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Në Shqipëri nisi të hënën viti i ri shkollor, megjithë vështirësitë dhe rreziqet e pandemisë së koronavirusit. Autoritetet njoftuan se ndërmorën një seri masash mbrojtëse për shëndetin e nxënësve dhe mësuesve, megjithatë shqetësimi i prindërve dhe komunitetit vazhdon të mbetet i lartë.

XS
SM
MD
LG