Lidhje

Kosovë, fillon procesi i pjesshëm mësimor


Kosovë, fillon procesi i pjesshëm mësimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Një pjesë e nxënësve të shkollave fillore dhe të mesme të Kosovës të hënën vitin e ri shkollor, mes masash për frenimin e zgjerimit të pandemisë së COVID-19.

XS
SM
MD
LG