Lidhje

Reagime mbi marrëveshjen mes Izraelit, Emirateve të Bashkura Arabe dhe Bahrenit


Reagime mbi marrëveshjen mes Izraelit, Emirateve të Bashkura Arabe dhe Bahrenit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Marrëveshja midis Izraelit dhe Emirateve u arrit muajin e kaluar, ndërsa ajo me Bahrenin të premten e kaluar. Shumë izraelitë e mirëpritën normalizimin, si një hapa me rëndësi të madh për vendin.

XS
SM
MD
LG