Lidhje

A mund të ketë jetë në planetin Afërditë ?


A mund të ketë jetë në planetin Afërditë ?
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Sipas një studimi botuar në revistën Nature Astronomy, dy teleskopë, në Havai dhe në Kili, gjetën shenja të fosfinës, një gaz i dëmshëm, i cili në Tokë lidhet me ekzistencën e mikrobeve.

XS
SM
MD
LG