Lidhje

Presidenti Trump kundërshton drejtorin e CDC-së për vaksinat dhe maskën


Presidenti Trump kundërshton drejtorin e CDC-së për vaksinat dhe maskën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Presidenti Donald Trump kundërshtoi të mërkurën një deklaratë të drejtorit të Qendrave për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve, lidhur me planet e administratës së tij për të vënë në dispozicion vaksinën për koronavirysin dhe për efektivitetin e maskës.

XS
SM
MD
LG