Lidhje

Presidenti Thaçi i jep "Urdhrin e Lirisë" Presidentit Trump


Presidenti Thaçi i jep "Urdhrin e Lirisë" Presidentit Trump
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Urdhri iu dha presidentit amerikan në shenjë mirënjohjeje për kontributin e tij për lirinë e Kosovës, forcimin e paqes dhe qëndrueshmërisë në rajon.

XS
SM
MD
LG